Karlstad

Karlstad

Välkommen till Karlstad

Vi erbjuder

Kontaktuppgifter

Besöksadress

Västra Torggatan 15, vån 3, 652 24 Karlstad

KA-nummer

10068535

Vi som jobbar här

Rowina Mzori

Rowina Mzori

Yrkessvenska: Affärsutvecklingschef

070-164 28 40 rowina.mzori@workforyou.se
Sara Maroof

Sara Maroof

Rusta och Matcha: Operativ chef

070 - 164 51 02 sara.maroof@workforyou.se
Ann-Christine Persson

Ann-Christine Persson

Rusta och Matcha: Områdesansvarig

070-292 11 69 ann-christine.persson@infokomp.se
Maja Sandell

Maja Sandell

Handledare

072 050 31 35 maja.sandell@workforyou.se
Ida Kemmar

Ida Kemmar

Rusta och Matcha: Handledare

Stine Nygren

Stine Nygren

Yrkessvenska: Samordnare

070 164 28 79 stine.nygren@infokomp.se
Stephanie Salame

Stephanie Salame

Yrkessvenska: Biträdande Affärsutvecklingschef

070 164 28 17 stephanie.salame@infokomp.se